fooaudio – mała prośba (konkurs?)

Matthew @ 2010-07-07 — Kategorie: fooaudio, Projekty, Techblog

fooaudio się powoli rozwija, nie wszystko idzie może tak jakbym chciał, ale na pewno wiele rzeczy poszło w lepszym kierunku. Jeżeli najbliższy etap pójdzie mi sprawnie, to zbliżające się wydanie powinno zawierać miłych dla użytkownika funkcjonalności oraz stać się dobrą podstawą do dalszego rozwoju.

Ale nie o tym chciałem pisać. Mam małą prośbę. Ponieważ ze mnie jest beznadziejny grafik, a wypadałoby, żeby fooaudio dorobiło się jakiejś ikony/loga, więc ogłaszam minikonkurs na ikonę/logo. Niestety, nie mam z czego ufundować nagród. :( Więc nagrodą (na chwilę obecną) będzie chwała i prestiż (oraz wykorzystanie pracy twórcy w projekcie, wraz reklamą gdzie tylko się da). Natomiast jak uzyskam już jakieś stałe źródło dochodu to postaram się o nagrodę bardziej materialną.

Swoje prace można wysyłać mi na e-mail (matthew@matthew.org.pl) lub zostawiać link w komentarzach (to dla tych co nie boją się konkurencji ;)).

Komentarze:

moze lepiej caly zestaw ikonek :)

Jedno logo z mojej strony już poszło, na zestaw ikonek się znakomicie nadaje po zmianie pierwszoplanowego koloru, tak jak ma to miejsce w foobar2000 ;)

Chwała jest wieczna, pieniądze to nie wszystko…
Cos się wykmini… :)

Nie wiem czy konkurs nadal aktualny ale narysowałem coś takiego:
http://img80.imageshack.us/img80/5090/logopb.png

Nadal aktualne ? :)

@Miton: będzie aktualne do czasu wydania fooaudio 0.2 (co przy obecnej koniunkturze gospodarczej, zasobie wolnego czasu i potrzebie przerzucenia wszystkich sił na inżynierkę zajmie około 2 miesiące).

Proszę moją „pracę” traktować raczej jako pomysł do doszlifowania:
http://picasaweb.google.com/lh/photo/9k9Iq2V8stmrohoxiH4D8w?feat=directlink

Podoba mi się praca Adama :) Praca Grzesia przypomina mi testy psychologiczne Rorschacha.

Dodaj komentarz:

 

Subscribe without commenting